Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополянка занепокоєна "психічним здоров'ям" водіїв маршруток

on .

12.05.2015

Із зауваженнями звертається тернополянка Марія до мера Тернополя на сайті  міської ради.

"Доброго Дня! Шановний міський голово,прошу вас звернути увагу на перевізників КП\"Міськавтотранс\",особливо на їхню неадекватну поведінку і ставлення до пасажирів а також зверніть наїхній графік .Мені як викладачу , не однаразово доводиться їздити на роботу маршрутом №28(0521),№27.Водії цих маршрутів мають навчитись володіти своїми негативними емоціями,словами і бути врівноваженими та уважними за кермом , не конфліктуючи з пасажирами якіб в них небули вимоги.Це спотворює комфорт переїзду і надає моральний ущерб людям.Сьогодні живемо в напружений час тому маємо зберігати спокій і бути відповідальними один за одного. Велике прохання :

1.Наведіть порядок п.Сергію з цими маршрутами , адже життя людей важливіше ніж \"гонка\" на швидкості за грошима. 2.Підвищіть рівень кваліфікації водіїв: етичної культури та правела безпеки за пасажирів.

3.Встановіть таблицю з графіком на зупинка (адже люди чекають інколи по півгодини на маршрутку (особливо біля \" Збруча\"). 4.Заборонити водіям говорити по мобільному телефоні ,особливо підчас руху.

5 Створити зручність оплати за проїзд.Встановити контролера так, як в тролейбусі та видача проїздних квитків. Це набагато покращить ситуацію водіям і пасажирам.Уявіть ,як можна керувати кермом і ще рахувати гроші на здачу пасажиреві під час руху -велика небезпека для аварійної ситуації). 6.Встановіть перевіряючи органи на стан тверезості водіїв та психологічного перевантаження".

 

Comments  

 
#3 Небайдужий 2015-05-13 01:23
Моральність вона викладає, пане (чи пані) "також викладач", моральність! Якої так бракує нашому суспільству. Не всі люди, на жаль, досконало володіють правописом. А ще більше тих, хто, вибачте на слові, "плює" на елементарні норми поведінки. За правопис якраз потрібно спитати викладачів. А за етику? Мабуть всіх нас. І чи не стане менше тих, які зважуються підняти голос проти несправедливост і після того, як їх будуть "затюкувати" такі, як Ви за невірно написане слово? Тут справа не в грамотності, а в людяності. Отож "Бачимо скалку в оці ближнього, а колоди у власному оці не помічаємо". А вам пропоную боротися за грамотність не коментарями, а конкретними пропозиціями в МОН по покращенню останньої у суспільстві.
 
 
#2 також викладач 2015-05-12 15:08
Не знаю, пані, що Ви викладаєте з такою грамотністю
 
 
#1 Олег 2015-05-12 13:59
Та це якісь нелюди,таке враження,що вони не живуть між людьми і мають статки надзвичайні і втратили людяність.Таке враження,що в них нема батьків ,дітей і на тих трйох гривнях світ закінчується.За таке відношення ,навіть даром не хочеться їздити.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.