Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Тернопільська Зайцева" завдала місту збитків майже на 11 тисяч гривень

on .

Резонансне ДТП трапилося у Тернополі в понеділок, 6 серпня. Жінка-водій не впоралася з керуванням та знесла чотири секції турнікетної огорожі на вулиці Замковій, ще дві секції – пошкоджено. Працівники КП “Тернопільміськсвітло”, на балансі якого перебуває дана ділянка огорожі, оперативно здійснили роботи із ліквідації наслідків ДТП, повідомляє Тернопіль житлово-комунальний.

 Як розповідає директор комунального підприємства Олег Лехіцький, сума збитків становить 10 тисяч 610 гривень:

– Схожі ситуації трапляються час від часу, але здебільшого, водії, які пошкоджують турнікети, просто тікають з місця події, тобто поліція не в змозі зафіксувати дане правопорушення. Такого резонансного ДТП із настільки значними пошкодженнями в нас ще не було, – розказує Олег Лехіцький.

Фахівець зазначає, що є ряд випадків, коли поліція доправляє транспортний засіб порушника на штрафмайданчик, то він оперативно компенсовує шкоду, завдану місту, щоб забрати своє авто. У разі ж, коли порушник не встановлений, а відтак авто його не перебуває на штрафмайданчику, всі збитки падають на плечі КП “Тернопільміськсвітло”.

У випадку даного ДТП для того, щоб порушниця компенсувала заподіяну шкоду, необхідне рішення суду. Наразі підприємство здійснила ремонтні роботи власним коштом.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.