Урочистості з нагоди Дня Військово-морських сил України відбулись 1 липня в Одесі. 

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

«Дякую всім товаришам з морського братства!» - заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра

on .

Урочистості з нагоди Дня Військово-морських сил України відбулись 1 липня в Одесі. 

Участь у них взяла делегація з Тернополя на чолі із заступником міського голови Тернополя Леонідом Бицюрою. 

Леонід Олексійович передав  військовим морякам вітання від міського голови Тернополя Сергія Надала, а також  вручив командувачу ВМС ЗСУ України Ігорю Воронченку одну з найвищих відзнак міста - відзнаку міського голови.

«Понад 25 років Тернопіль є надійним побратимом моряків. Разом переживали і радість перемог, і болючі втрати, - зазначив. - Випробування міцно загартували нашу дружбу. Дякую всім товаришам з морського братства! Бажаю віри і сили! Бажаю впевненості у власних силах і рішучої наполегливості!  Україна мусить стати потужною морською державою, бо це ключова річ національної безпеки і розвитку! До перемоги!»

Окрім вітань делегація привезла морякам ще й чимало дарунків, котрі їм обов’язково стануть в нагоді. Нагадаємо, співпраця Тернопільщини й ВМС України триває ще з початку 90-х. Тоді, під час розподілу Чорноморського флоту, місто й область фактично врятували моряків від голоду, постаючи флот продуктами. Один за одним на воду сходили кораблі, названі на честь міст Тернопілля.

У 2005-му з`явився корвет «Тернопіль». З того часу рік у рік, аж до анексії Криму, місто активно підтримував екіпаж корвету не тільки продуктами харчування, продовольними товарами, побутовою технікою, а й сучасною навігацією, засобами зв’язку. 

Багаторічними активістами цієї взаємодії є саме Леонід Бицюра, Тарас Білан, Ігор Крочак, капітан Орест Марущак та чимало меценатів, спонсорів, підприємств Тернополя. 

Леонід Олексійович, до слова, неодноразово отримував відзнаки командувачів ВМС, а у 2015-му був нагороджений пам`ятним знаком «За сприяння Військово-Морським Силам України».

 Активно підтримали тернополяни наших моряків, які не зрадили присязі, й після анексії.

«Основне в кораблі - не залізо, а екіпаж. А його, зокрема, і завдяки реабілітації, котру моряки після анексії Криму пройшли на Тернопільщині, та підтриці тернополян вдалось максимально зберегти. І це – найважливіше», - зазначив тоді Леонід Бицюра. Нині екіпаж корвету  «Тернопіль» дислокується на кілекторному судні «Шостка» і делегація з Тернополя часто відвідує його. 

Досі і в екіпажу корвету «Тернопіль», і в терноплян жевріє надія, що ось- ось на воду зійде новий корабель, названий на честь Тернополя. 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.