Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Учасники "Єднання поколінь" тепер знають, що таке інформаційна пропаганда та маніпуляція

on .

Учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь», завдяки курсу з медіаграмотності, тепер вміють розрізняти фейкові новини від достовірних.

Метою курсу є надання бозових знань у сфері медіа, ознайомлення громадян з найрозповсюдженішими видами маніпуляцій і пропагандою, а також надання базових інструментів перевірки інформацї.Протягом місяця, лектор Інна Іванюк допомагала учасникам здобути базові знання та практичні навики в системі інформаційної аналітики та безпеки. 

По закінченні останньої лекції з теми медіаграмотність, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра вручив сертифікати учасникам соціальної ініціативи. Сертифікати зазначають, що його власники прослухали курс лекцій по медіаграмотності та здобули базові знання в системі інформаційної безпеки.

"Ми вже чотири роки відпрацьовуємо програму підготовки населення до протидій інформаційній війні. В системі національної безпеки України зараз не існує такої підготовки, і це  є проблемою, - зазначив Леонід Бицюра. - Сьогодні 80% населення України сприймає інформацію тільки через телевізор, а 60% читачів Інтернет новин, читають лише заголовки. Нашою спільною задачею є поширення інформації про критичне сприйняття тієї інформації, яку нам подають. Потрібно вміти фільтрувати інформацію, яку ми отримуємо."

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.