Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Боротьба для Тернополя завжди була знаковим видом спорту!"- Леонід Бицюра

on .

З нагоди відзначення 22-ої річниці Конституції України, в Українському Домі «Перемога» відбулися урочистості.

Тернопільські творчі колективи та солісти потішили гостей концертною програмою, а очільник Тернополя Сергій Надал вручив сертифікати на придбання квартири чотирьом тернополянам: Чемпіону Паралімпійських ігор у Пхьончхані в Південній Кореї, який виборов «золоту» медаль, Тарасу Радю; Чемпіону світу серед військових, бронзовому призеру чемпіонату Європи серед молоді, Майстру спорту України міжнародного класу Андрію Антонюку та двом військовослужбовцям.

Заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра зазначив, що зовсім нещодавно Андрій Антонюк став чемпіоном України з греко-римської боротьби, і що це є неабияким успіхом для Тернополя.

 "Свого часу в Тернополі була створена одна з найбільш потужних шкіл, тоді класичної, зараз греко-римської боротьби у Радянському Союзі. Тому боротьба для Тернополя завжди була знаковим видом спорту! Нашим великим досягненням є виділення коштів на квартиру для нашої олімпійської надії Андрія Антонюка, який на днях став чемпіоном України, і це для нас величезний успіх. Востаннє ми виховували чемпіона майже 10 років тому. Андрій став першим у хвилі відновлення борцівських успіхів нашого міста," - зазначив Леонід Бицюра.

На фото Андрій Антонюк та його тренер Віталій Ліщинський

Додати коментар

Новые игры Alawar.