Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Відбулось жеребкування по відбору кандидатур до складу конкурсної комісії на заміщення директорів навчальних закладів

on .

26 червня в управлінні освіти та науки Тернополя, провели відкрите жеребкування для визначення кандидатур від батьківської громадськості та трудового колективу до складу конкурсної комісії на заміщення вакантних посад директорів навчальних закладів.

Заміщення вакантних посад директорів навчальних закладів проходить у таких навчальних закладах:  Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21, Тернопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9» ім. І. Блажкевич, Тернопільський навчало-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15», Тернопільська обласна експериментальна комплексна школа мистецтв ім. І. Герети та Тернопільська школа допризовної підготовки.

До складу конкурсної комісії з кожного навчального закладу обирали 4 представники з батьківської громадськості та стільки ж із трудового колективу. Але оскільки ТЗОШ І-ІІІ ступенів №21 реформована із школою мистецтв у  спеціалізовану комплексну школу мистецтв імені Ігоря Герети, було вирішено, що з даних двох шкіл обиратимуть по дві кандидатури з батьківської громадськості та дві з трудового колективу. 

Почергово, із коробки кандидатур до складу конкурсної комісії, витягували учні представлених шкіл. Передаючи їх голові комісії, яка, відповідно, оголошувала прізвища кандидатур, які включаються до складу конкурсної комісії.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.