Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Успіху вам, молоді українці!

on .

Вітаю з Днем молоді всіх молодих роками й душею. Бажаю не старіти внутрішньо, не падати духом, не втрачати ентузіазму, бажання змінити цю країну на краще і віри в те, що воно увінчається успіхом!

 

Захоплююся молодими людьми, котрі мають чітку громадянську позицію і відстоюють своє право жити у вільній, багатій, мирній, правовій Україні. Бо це такі природні бажання: мати в країні, де ти народився і виріс, житло, роботу, отримувати гідну зарплату, забезпечувати сім’ю, ростити дітей, бути впевненим у їхньому завтрашньому дні, почуватися громадянином, захищеним своєю державою.

Захоплююся молоддю, котра наполегливо крокує до мети, сміливо долаючи перешкоди, не озираючись на невдачі, приймає виклики непростого сьогодення, не шукає легких стежок, упевнено набуває життєвого і професійного досвіду.

Захоплююся молодими людьми, які чи то за студентськими лавами, чи на своїх перших робочих місцях, чи в своїх недавно створених сім’ях, чи на оборонних лініях східних кордонів України — скрізь однаково відповідальні й порядні.

Захоплююся молодими, котрі не бояться йти в політику і брати на себе відповідальність за майбутнє держави. Бог їм на поміч і знання, досвід, моральна підтримка, плече і рука старших. Адже Україні потрібні нові, порядні, проукраїнські політики і добрі професіонали в усіх виробничих і невиробничих галузях народного господарства. Люди, які зможуть запустити рятівну для країни програму перезавантаження всіх сфер життєдіяльності.

Захоплююся молодими і світло заздрю, що в них іще все попереду. А головне — така Україна, якої вони гідні.

Тож успіху вам, молоді українці, мирного неба і попутного вітру. Сьогодні на ваших плечах — висока місія, підкріплена надіями і вірою нації. Тому все у вас вдасться і все буде добре.

Володимир ШВАЙКА,

голова Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль».   

 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.