Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопільські рятувальники здобули три медалі на Чемпіонаті України.

on .

Тернопільські рятувальники здобули три медалі на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед рятувальників, який відбувся 12 червня у  місті Вишневе, що на Київщині.  

"Чемпіоном України в подоланні 100 метрової смуги з перешкодами ( в молодшій групі) став член Тернопільської юнацької збірної Віктор Філик, а бронзу виборов наш Максим Керея.  Крім цього Віктор Філик посів друге місце в піднятті по штурмовій драбині. Пишаємось вами та тренером збірної-ветераном пожежної охорони, майстром спорту Ярославом Луб’янецьким", -  повідомив на своїй сторінці у facebook начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області Віктор Маслей. 

У змаганнях взяло участь 27 команд. Метою даного заходу була демонстрація професійних навичок, спритності, фізичної загартованості та витривалості спортсменів-рятувальників. На урочистому відкритті змагань були присутні виконуючий обов”язки голови ДСНС України Олег Мельчуцький, а також численні гості з державних установ і організацій, правоохоронних органів та силових структ

Додати коментар

Новые игры Alawar.