Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополяни поважного віку вчитимуться медіаграмотності

on .

У Тернопільському центрі дозвілля та молодіжних ініціатив ім. Довженка продовжують, двічі на тиждень, єднати покоління. Цей місяць приурочений медіаграмотності.

 

Організатори обрали саме цю тему, оскільки на даний час вона є актуальною для людей поважного віку. Зустрічі з медіаграмотності проводить директор Тернопільського правового ліцею №2 Інна Іванюк.  До слова, саме у цьому ліцей відкрито й працює один із перших класів медіаграмотності в Україні. 

“Ми щодня стикаємось з потоком різної інформації. І не завжди вдається відрізнити фейкову новину від справжньої, - розповідає пані Інна. – Моїм завданням є на прикладах і доступно пояснити, що таке фейк, навіщо його використовують, якими є найпопулярніші види маніпуляції свідомістю, що таке пропаганда, навіщо вона, як захистись від сучасної інформаційної зливи та як перевірити правдивість “спожитої” інформації”.

Учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь» активно задавали питання та  бурхливо ділилися враженнями після почутого під час зустрічі від пані Інни.  Цього разу на зустріч прийшло близько 60-ти учасників ініціативи.

Аліна Жайворонко.

Фото авторки.

Додати коментар

Новые игры Alawar.