Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

«Цей заклад гідний показувати приклад іншим» – заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра (фото)

on .

Тернопільський пологовий будинок, на базі якого 10 років тому було створено обласний клінічний перинатальний центр «Мати і дитина», відзначив 70-річчя.

 

Урочисте святкування ювілею відбулось 11 травня в обласному академічному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка.  Зі сцени звучали щирі слова вітання й подяки колективу закладу, а це майже 400 працівників,  за відданість своїй професій та професіоналізм.  Щороку вони допомагають з`явитись на світ майже 2, 5 тисячі малюків. За 70-літ у стінах пологового народився майже цілий Тернопіль – понад 200 000 немовлят.      

«Так що наше місто і  перинатальний центр «Мати і дитина» тісно  пов’язані між собою і я хочу щиро подякувати за ці дружні стосунки між нами», - зазначив, вітаючи колектив ювіляра, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. 

І як  депутат обласної ради, і  як заступник голова обласної державної адміністрації, і як заступник міського голови Тернополя Леонід Олексійович завжди опікувався перинатальним центром.

«З впевненістю можу сказати, що цей заклад гідний показувати приклад іншим», – резюмує.  

Головний лікар центру Віктор Куценко каже, що головне для колективу, це зберегти здоров’я матері і дитини. Над цим щосекунди працюють медики, а на допомогу їм приходить сучасне обладнання.

«Перинатальний центр  -  це потужний лікувальний заклад, який прекрасно оснащений  сучасним обладнанням , - констатує  головний лікар центру Віктор Куценко. - У нас надається спеціалізована кваліфікована  медична допомога вагітним  з акушерською та екстрагенітальною патологією, роділлям та породілям, новонародженим. І ми будемо гідно продовжувати справу пологового будинку, з якого розпочиналась відбудова післявоєнного Тернополя».

За багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок в охорону здоров’я міста Тернополя,  з нагоди 70-річчя заснування Тернопільського міського пологового будинку  та з нагоди 10-річчя Тернопільського обласного клінічного перинатального центру «Мати і дитина» заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра відзначив ветеранів та працівників пологового будинку подяками міського голови Тернополя Сергія Надала та цінними дарунками. 

Аліна Жайворонко.

Фото авторки.


 

Додати коментар

Новые игры Alawar.