Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Два навчальних заклади з Тернопільщини представлятимуть область у проекті Zero Waste School

on .

Учнівські колективи Козівської загальноосвітньої школи |-||| ступенів та Тернопільська класична гімназія перемогли у відбірковому етапі конкурсу в рамках проекту Zero Waste School. Таким чином, вони ввійшли до числа 50 кращих команд (із 1680 претендентів) і представлятимуть Тернопільську область на всеукраїнському рівні, - повідомляють організатори конкурсу.

KlitschkoFoundation у результаті конкурсного відбору визначив 50 українських шкіл, які візьмуть участь у проекті ZeroWasteSchool. Він покликаний через неформальне навчання школярів та вчителів впровадити культуру сортування відходів у місцевих школах та громадах. Заявки та презентації шкіл приймалися протягом місяця з 18 лютого до 18 березня 2018 року. Учасники власними силами підготували відео-презентації та заповнили відповідну форму на сайті. Проект Zero Waste School підтримує Фундація Coca-Cola.

Конкурс розширить можливості для молодих людей, допоможе засвоїти нові знання, вдосконалити навички та вміння за допомогою освітніх, лідерських, підприємницьких та технологічних тренінгів. Переможці у рамках проекту пройдуть декілька етапів навчання. Команди візьмуть участь у тренінгу Active Citizens, під час якого навчаться взаємодіяти з іншими представниками місцевих громад, вести перемовини, опанують шляхи вирішення складних ситуацій. На практичному семінарі із управління проектами команди складуть план втілення власного проекту, навчаться прогнозувати ризики, комунікувати зі громадськими організаціями та медіа. Запрошені тренери розкажуть, як долати перешкоди, що трапляються на шляху втілення проектів, дадуть рекомендації, як залучати фінансування для розвитку громад. Професійним досвідом поділяться лідери думок зі сфери екології: як заохотити до громадських ініціатив школярів, які продукти купувати, щоб залишати менше сміття та як можна повторно використовувати речі. 

Після закінчення першої частини проекту учасники проведуть дводенний тренінг для учнів, батьків та вчителів своїх шкіл, під час якого навчатимуть їх правильно сортувати сміття (папір, метал, пластик тощо).

У вересні 2018 року школи-учасниці проекту організують Zero Waste Day для місцевої громади

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.