Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

“Цей крок дасть можливість розвивати підприємництво у Тернополі” - Леонід Бицюра

on .

Бізнес та проекти на Тернопільщині відтепер матимуть додаткову підтримку.

 

Стартапи тернопільських винахідників підтримуватимуть у Міністерстві економіки України. Це дозволить підписаний Меморандум про співпрацю між тернопільським Центром Науки та Державною інноваційною кредитною установою.

“По-перше, є проект який готовий до реалізації і який готові спонсорувати наші закордонні партнери. А по-друге, це підтримка наших винахідників, наших стартаперів, мрійників. Ці два напрямки які готові допомагати тернопільському бізнесу та тернопільській області”, - зазначив голова правління Державної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк.

Підбір проектів, зауважує Володимир Ставнюк, відбуватиметься на конкурсній основі. Тернопіль має чималий потенціал та перспективи.

“Коли задумувався Центр Науки планувалося декілька складових. Перша – це те, що дає старт науковим пікнікам, популяризація науки для учнів і для студентів, - зауважив заступник міського голови Леонід Бицюра. - Наступна – створення площадки для спілкування науковців, фахівців вишів і не тільки, для розв'язання проблем міста Тернополь. Підписання цієї угоди дасть нам можливість отримання додаткового фінансування для реалізації цікавих стартапів, наукових проектів. Більше того, це дасть можливість розвивати підприємництво у Тернополі. Тому, що дана фінансова установа найперше фінансуватиме ті проекти, що окупні та перспективні”.

Нагадаємо, Центр Науки з’явився у Тернополі за кошти громадського бюджету торік.

Аліна Жайворонко.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.