Понад сотню  «білих ворон», саме так називають себе Ed-кемпівці, «злетілись» 16 березня у Центр Науки Тернополя. 
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

«Освіта повинна бути найбільш гнучкою галуззю» - Леонід Бицюра

on .

Понад сотню  «білих ворон», саме так називають себе Ed-кемпівці, «злетілись» 16 березня у Центр Науки Тернополя. 

«Mini EdCamp Ternopil» зібрав вчителів, викладачів, громадських активістів та представників влади, котрі зацікавлені в якісному зростанні Нової Української Школи (НУШ).

Захід є складовою частиною великого проекту «EdCamp Ukraine». Його мета  -  покращення освіти шляхом проведення  (не)конференцій. 

«Це унікальний проект,  один з тих, що став найуспішнішим, - зазначив, вітаючи педагогів з усіх куточків України, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. - Тут панує дух  новаторства, креативності та бажання працювати й творити»

На «Mini EdCamp Ternopil» , зазначають організатори,  «білі ворони» в освіті "літають горизонтально". Іншими словами – учасників знайомлять з передовими освітніми трендами, всесвітньовідомими експертами, продуктивним українським досвідом.  

«Освіта повинна бути найбільш гнучкою галуззю людської діяльності, - переконаний Леонід Олексійович. - Адже саме освіта реагує на запити суспільства, і в деякій мірі, повинна їх випереджувати. Саме освіта є нашою перевагою, порівняно з іншими країнами та регіонами».


Аліна Жайворонко.

Фото: Центр Наук Тернополя.

Додати коментар

Новые игры Alawar.