Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополянка стала бронзовою призеркою етапу Кубка світу

on .

Бронзовою призеркою етапу Кубка світу в іспанській Барселоні стала українська шпажистка Олена Кривицька. Спортстменка – уродженка Тернополя, котра вже кілька років мешкає в Києві.

У стартовому поєдинку Олена здобула непросту перемогу над німкенею Ганною Хорнішер із рахунком 13:12, відтак здолала Наталі Моельхаузен з Бразилії, завершивши поєдинок 15:10, а в протистоянні за потрапляння до вісімки найсильніших виявилася сильнішою від італійки Марі Наварро, обігравши її 15: 11.

У бою за 1/8 фіналу Кривицька вибила з боротьби лідера світового рейтингу Юлію Бєляєву з Естонії, перемігши з мінімальною перевагою 15:14. Шлях до фіналу українці перегородила 27-річна російська шпажистка Тетяна Андрюшина, яка завершила бій з рахунком 15: 5.

До слова, для Кривицької ця медаль стала першою в Кубку світу в індивідуальному заліку.До цього кращим результатом українки на міжнародному рівні була бронза світової першості в 2017 році.

Фехтуванням Олена займається із 13 років. У секцію записалась спільно за компанію з кількома однокласниками. Тоді й гадки не мала, що саме цей вид спорту стане її захопленням, професією та зведе на п`ядестал.