Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопіль має всі шанси стати борцівською столицею України (фото, відео)

on .

У тернопільській “Дитячо-юнацькій спортивній школі з греко-римської боротьби” 30 грудня відбулось підбиття підсумків 2017-го та урочисте нагородження спортсменів і тренерів. 

 Рік, як зазначив директор школи, заслужений тренер України Андрій Телебан, був успішним. 

“Андрій Антонюк став другим на Чемпіонаті України, чемпіоном України U23, призером Європи по U23, призером Чемпіонату світу по U23 і чемпіоном світу серед військовослужбовців, - зазначив. - Команда, 2001-го, 2002-го років народження, зайняла друге місце на Чемпіонаті України. Серед кадетів у нас було дві медалі на Чемпіонаті України, серед молодших юнаків — три медалі. По юніорам — Олег Дикий зайняв перше місце та виконав норматив майстра спорту”. 

Відзначив тренер досягнення і Володимира Войтовича, і Олександра Хруленка, і Степана Жмурка. Роботи зроблено багато, але попереду, наголосив, ще більше. Адже на носі — Олімпійські змагання, і підготовка до них уже стартувала. 

“Нам дуже важливо, щоб греко-римська боротьба у Тернополі розвивалась, щоб Тернопіль став своєрідною борцівською столицею України, - зауважив, звертаючись до тренерів та вихованців школи віце-президент обласної федерації греко-римської боротьби, заступник міського голови Тернополя Леонід Бицюра. - Всі шанси для цього є. У 2017-му - зроблено величезну роботу, досягнуто вагомих результатів, основне тепер — не зупинятись, рухатись далі й перемагати. Греко-римська боротьба — вид спорту, що потребує характеру і який виховує характер. Це обов'язково кожному пригодиться в житті. Знаю по собі. Тож, у 2018-му зичу вам нових здобутків та результативної праці”. 


 
 
 

 
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.