Дата: 03.04.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Чи надурить і цього разу влада тернополян?

on .

Дата: 03.04.2015

Міська рада інформує про проведення чергового продуктового ярмарку, але цього разу його приурочюуть до Великодня. TopNews уже писав, чи насправді ціни на цих торгах такі низькі, як нам це обіцяли. Є можливість переконатися у чесності влади.

4 квітня на трьох масивах у Тернополі відбудуться сільськогосподарські ярмарки, під час яких мешканці міста зможуть придбати широкий асортимент сільськогосподарської продукції, товари підприємств харчової та переробної промисловості за низькими цінами. Відповідне розпорядження підписав міський голова Тернополя Сергій Надал, повідомляє прес-служба ТМР.

«З падінням курсу гривні ми бачимо різкий ріст цін, проте, на превеликий жаль, не піднімається ні заробітна плата, ні пенсія. Саме тому нам потрібно дати можливість людям купити дешевші продукти, - каже Сергій Надал. – Проведення сільськогосподарських ярмарків дає можливість придбати продукти за цінами на 15-20% нижче ринкових. Запрошую усіх тернополян на ярмарку, яка відбудеться 4 квітня. Впевнений, що такі заходи стануть традиційними у нашому місті».

Ярмарки відбудуться:

на масиві «Дружба» (площадка на перехресті вул. Миру – Дружби);

на масиві «Східний» (проспект Степана Бандери, 15 – площадка перед центральним стадіоном, вул. Л.Українки (біля буд. №39), вул. Протасевича – площадка перед рестораном «Галич»);

на масиві «Сонячний» (вул. Л.Курбаса – площадка ринку «Галицький»).

Початок о 9 годині.

Додати коментар

Новые игры Alawar.