Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Що російські студенти відповіли українським?

on .

Перевіряти те, що чують, сумніватися у тому, що бачать, спільно підняти інформаційну завісу та думати, перевіряти, не засмічувати себе фейками попросили українські студенти російських. У відеозверненні, котре оприлюднили 26 січня, наголосили, що хочуть змагатися із російськими колегами на наукових олімпіадах та Олімпійських іграх, а не на Донбасі.

 

Ми почули вас – рапортували 1 лютого у відеозверненні-відповіді російські студенти. На їхнє переконання, в Україні відбулася не Революція Гідності, а антиконституційний переворот, а зараз йде громадянська війна, зброю для якої постачають США та Європа, тоді коли з РФ – надходить тільки гуманітарна допомога. Кримчанам, на думку російських студентів, пощастило, бо живуть під мирним небом та опікою ввічливих захисників… А тому це нам, українцям, треба скинути полуду з очей та думати, перевіряти, сумніватися, а не їм.

Перше, що спадає на думку після перегляду такого відеозвернення: ну й промили молоді мізки. Та, приглянувшись до банера, якого студенти  тримають, і поцікавившись, що то за така організація «СЕТЬ», усвідомлюєш: це вони промивають мізки. І доволі професійно.   Віддані Кремлю молоді люди вправно заражають інших пропутінськими ідеями.  Їхнє завдання: виховати відданих Путіну громадян. Починають від найменших. Наприклад, ось яку абетку вони поширюють школами РФ.

Страшно навіть подумати, що чекає Росію з таким майбутнім. І дуже хочеться вірити, що думка  більшості російського студентства кардинально відрізняється від «сєтістської».

Додати коментар

Новые игры Alawar.