08.07.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Жителя Тернопільщини до лікарняного ліжка вклав бик

on .

08.07.2015

Мешканці Тернопільщини все частіше серйозно травмуються через власну необережність.

До Тернопільської МКЛ №1 з діагнозом «Забій грудного відділу хребта, закритий перелом нижньої третини правого передпліччя, алкогольне сп’яніння»  7 липня вранці було шпиталізовано приблизно 30-річного жителя с. Раковець Збаразького району. Травми потерпілий отримав внаслідок падіння з дерева поблизу пляжу Тернопільського ставу.

А ось приблизно 43-річний мешканець села Вага, що на Підгаєччині, поттрапив до лікарні через ...бика. Необережне поводження з рогатою свійською твариною ризвело до шпиталізації з діагнозом «Скальпована рана правої нижньої ділянки з пошкодженням тильної артерії правої стопи».

Приблизно 15-річного підгаєччинина до лікарняного ліжка вклав ...футбол. «Перелом лівої верхньої кінцівки в типовому місці із зміщенням» хлопець отримав під час гри у Новосілці та був шпиталізований до Підгаєцької ЦРКЛ,

До тієї ж лікарні того ж дня з травмами середнього ступеня важкості  було шпиталізовано і двох приблизно 18-річних жителів с. Угринів. Травми хлопці отримали внаслідок падіння зі сходів магазину, що у Яблунівці.

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.