02.07.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Мешканець Тернопільщини намагався самостійно погасити пожежу. Та полум'я перемогло

on .

02.07.2015


У Гриньках Лановецького району 1 липня о 18.50 зайнялась господарська будівля.

 

Власник кинувся самостійно гасити вогонь. Як наслдіок - отримав термічні опіки полум’ям поверхні обох рук, спини, правого стегна та лівої стопи І-ІІІ ст., 10 % тіла.

Попри зусилля 65-річного чоловіка, вогонь знищив  покрівлю на площі 25 м.кв. і тону грубих кормів, пошкодив перекриття будівлі.  Ймовірна причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем. Матеріальні збитки орієнтовно становлять 12 тис. грн.

Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ–11 Управління ДСНС України у Тернопільській області. Під час гасіння врятовано дві будівлі та всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 70 тис. грн.

 

Того ж дня горіло й у Тернополі. Пожежа виникла по обіді  обіді в одному з автогаражів гаражного кооперативу «Залізничник» , що на вул. Текстильна. Вогонь частково знищив газобалонне обладнання для автомобілів, пошкодив внутрішнє оздоблення стін. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ – 3 Управління ДСНС УКраїни у Тернопільській області. Під час гасіння будівлю врятовано.

 

Господарювало полум'я і в Суражі, що на Шумщині. Опівдні зайнялась господарська будівля. вогонь знищив покрівлю та перекриття на площі 64 м.кв., пошкодив речі домашнього вжитку. Пожежу ліквідовано черговим караулом ДПРЧ–16 Управління ДСНС УКраїни у Тернопільській області.Під час гасіння врятовано 1 будівлю, всього матеріальних цінностей орієнтовно на суму 20 тис. грн.

Причини виникнення обох пожеж і  матеріальні збитки встановлюються.

Додати коментар

Новые игры Alawar.