01.07.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На Тернопільщині спіймали майора, який випивав у військовій частині

on .

01.07.2015

Військовою прокуратурою Тернопільського гарнізону Західного регіону України було встановлено, що майор К., будучи черговим військової частини, маючи на озброєнні пістолет ПМ із набоями, протягом понад 6 годин обов’язки чергового не виконував, вживав алкогольні напої на території військової частини, після чого від служби усунувся – ліг спати.


За вказаним фактом військовою прокуратурою Тернопільського гарнізону складено два протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст.ст. 172-15 (недбале ставлення військової службової особи до військової служби) та 172-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення (розпивання алкогольних напоїв військовослужбовцем на території військової частини). Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.
У травні-червні 2015 року військовою прокуратурою складено та скеровано до судів 20 адмінпротоколів відносно 19 військовослужбовців, у тому числі – стосовно 2 офіцерів, за вчинення останніми військових адміністративних правопорушень, передбачених ст.ст. 172-15 та 172-20 КУпАП.
Мають місце й інші рішення за результатами розгляду окремих адмінпротоколів.
Зокрема, у травні 2015 року Тернопільським міськрайонним судом Тернопільської області за розпивання алкогольних напоїв під час несення служби у добовому наряді притягнутий до адміністративної відповідальності солдат І. – за порушення закону його оштрафовано на суму 1190 грн.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.