27.06.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопільський дієтолог поділася таємницями гарної фігури

on .

27.06.2015

Виявляється, щоб мати гарну фігуру і тримати себе в формі треба переглянути свій раціон харчування. Отож, як їсти, щоб не набирати вагу TopNews розпитав у лікаря-дієтолога Наталі Суслової.

 

– Насамперед звернути увагу на своє харчування і режим праці і відпочинку, – розповідає лікар. – Чи активні ви фізично упродовж дня, чи достатньо споживаєте рідини, як часто, а головне чим саме ви харчуєтеся. Адже правильне харчування - це достатнє надходження в організм поживних речовин, збалансованих за співвідношенням білків, жирів, вуглеводів, мінеральних речовин і вітамінів, а також раціональний режим прийому їжі. Для здорової дорослої людини це чотири рази на день: 25% від усієї добової кількості спожитої їжі припадає на сніданок, 35 % - на обід (це основний прийом їжі упродовж дня), 15% становить полуденок, 25% їжі припадає на вечерю. Вечеряти слід не пізніше шостої години вечора. Деякі мої пацієнти, котрі раніше важили більше ста кілограмів, вечеряють о четвертій годині, завдяки цьому схуднули на 20 кілограмів і тепер тримають себе у стабільній формі. Звісно, не менш важливим є те, що ми їмо. Слід відмовитися від кухні у швидких закладах харчування, продуктів, які дійшли до нас у майже готовому вигляді, приміром, ковбасних виробів, мучного та солодощів, масної та смаженої їжі. Включіть у свій раціон багато овочів, фруктів, різноманітних каш, фрешів.
Їжа, в якій є крохмаль, приміром, хліб, картопля, стає висококалорійною і жирною внаслідок неправильного приготування. Рясно приправлена майонезом картопля, смажена на маслі дійсно не корисна. А ось на обід житній хліб з легким супом (без картоплі) - дуже корисна їжа для підтримки здоров'я. Крохмаль - це складний вуглевод, постачальник енергії в організм. З кондитерськими виробами я радила б усім бути доволі обережними, адже там можна "сховати" будь-що, приправивши ваніллю чи будь-яким ароматизатором. Окрім того, у солодощах міститься багато трансжирів, які утворюються в результаті переробки рідких рослинних жирів у тверді при високій температурі. Вперше подібну технологію використовували півстоліття тому, тоді з'явився маргарин. Активно ж застосовувати трансжири у всій кондитерській промисловості почали нещодавно. Причина проста: вони здешевлюють кінцевий продукт. Однак шматочок чорного шоколаду раз на тиждень, не надто позначиться на красі вашої фігури.

Додати коментар

Новые игры Alawar.