27.06.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На Тернопільщині судять банду, яка продавала людей в… рабство

on .

27.06.2015

На Тернопільщині постала перед судом організована група, яка вербувала та передавала жителів трьох областей у трудове рабство.
Серед трудових нелегалів були неповнолітня дівчина та вагітна жінка. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області.


Досудовим розслідуванням встановлено, що протягом 2014-2015 років співучасники злочинного угруповання використали скрутне матеріальне становище 17 мешканців Тернопільської, Львівської та Закарпатської областей, щоб передати їх у трудове рабство.
«Зловмисники ввели людей в оману, обіцяючи їм вигідні умови праці та хороший заробіток. Уклавши незаконні угоди з власниками теплиць за межами України, вони передали заробітчан для здійснення над ними трудової експлуатації», – повідомили у прокуратурі.
Прокуратура області передала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно двох учасників організованої групи за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини).
Кримінальне провадження перебуває на розгляді Кременецького районного суду.
Санкція інкримінованого обвинувачуваним злочину передбачає позбавлення волі на термін від 8 до 15 років.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.