27.06.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

За перешкоджання мобілізації на Тернопільщині «світить»… 8 років

on .

27.06.2015

За фактом перешкоджання військовим комісарам у здійсненні мобілізаційних заходів військова прокуратура Тернопільського гарнізону Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження. Військова прокуратура Тернопільського гарнізону виявила факти перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та, як наслідок, унеможливлення здійснення належного забезпечення армії під час проведення мобілізаційних заходів. Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.
Установлено, що 26 травня 2015 року посадові особи одного з відкритих акціонерних товариств м. Тернополя не допустили на територію підприємства представників Тернопільських обласного та міського військових комісаріатів, які мали перевірити стан проведення часткової мобілізації, організації обліку військовозобов’язаних та призовників. Дії посадовців акціонерного товариства зашкодили військкоматам здійснити заходи, пов’язані з частковою мобілізацією.
Відомості про злочин внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 114-1 Кримінального кодексу України (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України в особливий період), якою передбачається покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.
Розпочато досудове розслідування.

Додати коментар

Новые игры Alawar.