Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На Тернопільщині змагаються за "Кубок Бони-2019"

on .

Вчора в Кременці стартували 19 міжнародні літні змагання з санного спорту на санкороликах «Кубок Бони 2019».

Впродовж чотирьох дні, з 8 по 11 серпня, представники з усієї країни з'їхалися щоб позмагатися за кубок.

Нагадаємо, вчора в Кременці завершився Чемпіонат України з санного спорту серед дорослих. Серед 15-ти дівчат перемогу здобула Олена Смага зі Львова, друге місце у львів’янки Олени Стецьків, третє місце в Юліани Тунецької з Кременця. Серед 16-ти чоловіків перемогу здобув кременецький спортсмен Андрій Мандзій, другу сходинку посів Антон Дукач зі Львова, третю – Ігор Гой з Кременця. У командній гонці перемогу серед 7-ми команд здобула тернопільська. В її складі були Андрій Мандзій, Ігор Гой, Юліана Тунецька та Вікторія Коваль.