Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополі 30 березня на годину вимкнуть світло?

on .

На знак стурбованості майбутнім планети у всьому світі на годину 30 березня земляни вимкнуть світло. 

Щоправда, не всюди й не всі, а тільки – найсвідоміші. В такий спосіб вони приєднаються до Всесвітньої кампанії "Година Землі". Посидіти 60 хвилин у темряві й поміркувати над тим, до чого ми довели природу та чи довго вона ще терпітиме наші знущання, тернополянам зможуть із 20.30 до 21.30. 

Окрім символічного вимкнення світла, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою. 

Довідка. "Година Землі "– щорічна міжнародна подія, започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи (WWF) в Австралії з метою привернення уваги до проблеми зміни клімату. Ця акція у 2008 році отримала світову підтримку, у 2009 р. до неї приєдналася Україна. Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.