Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

На Сергію Капліну випробували "нову зброю"

on .

Зеленка й смітярки, схоже, "відпрацювали" своє. У політиці, здається, винайшли новий спосіб мітити опонентів, політиків та чиновників різних рангів.

ФАКТ. У середу, 17 жовтня, під час другого етапу Всеукраїнської акції протесту, організованої Федерацією профспілок,  двоє невідомих облили фекаліями нардепа, предстаника профспілок у Верховній Раді Сергія Капліна. Два відра вилили на голову народному обранцю. Постраждали й двоє представників профспілок, що опинились поряд. 

Відео інцидента оперативно було опубліковане на фб-стоірнці “Всесвітньо-Броварського Телебачення”, що пов’язують із опоблоківцем Вадимом Рібновичем. У того з Капліним давній конфлікт.

ВЕРСІЯ. Сам Каплін переконаний: провокацію організував Арсен Аваков. За доказ, стверджує, слугують фото з телефона, що вдалось забрати у підісланого провокатора.

“На 20-тисячну акцію профспілок підіслали аваківського провокатора, - написав у соцмережах нардеп Каплін - Люди забрали в нього телефон із перепискою з організатором нападу. Виявилось, що влаштував його Олексій Середюк (до речі, організатор акцій під ГПУ, пов‘язаний з Корчинським, а отже з Ківою і Аваковим), заплатив виконавцю 300$ і обіцяв, що проблем з поліцією не буде.

Телефон віддам тільки Генеральному прокурору!

Там ще багато цікавих фактів із організацією платних акцій проти забудовників, підготовка замахів на вбивство, купівлі зброї, провокаційних пікетів...”.

НАСЛІДОК. По-перше, фекалії, звісно ж, пахнуть.  А політичні — особливо.  До того ж, привселюдний фекальний інцидент,  може спровокувати цілу епідемію. І якщо раніше політиків та чиновників різних рангів  обливали зеленкою й закидали яйцями, то де гарантія, що тепер “зброю” не змінять на ...дешевшу й ефективнішу? 

По-друге, після знаного флешмобу #ідітьусраку, оголошеного ймовріним кандидатом у президенти Володимиром Зеленським і приуроченого нардепу з Тернопільщини Олегу Барні, дупознавство й усе пов'язане з п'ятою точкою якость прижилось, чи що, у свідомості українців... Стало, м`яко кажучи, ...природньою потребою... Не тримати в собі ... Сказати ... Вилити.... Терпець у народу, схоже, уривається... 

По-третє, про багатолюдний протест інформації в мас-медіа як  кін наплакав. Зате про обливання Капліна фекаліями - хіба лінивий не сказав, зазначивши, що інцидент  трапвися під час протесту профспліок, які вимагали зростання зарплат і пенсій... Виходить, щоб людей почули, треба якогось нардепа обфекалити?... Чи як??? 

Вікторія Отаманчук. 

Додати коментар

Новые игры Alawar.