Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

АЕС на Тернопільщині - жарт чи злий умисел?

on .

 «Ранок. Двінок з Кабінету міністрів України. Французька енергетична компанія Électricité de France (EDF) готова реалізувати в Тернопільській області проект будівництва найбільшої в Європі Атомної електростанції потужністю сім енергоблоків.

 

Загальна сума інвестицій п'ять мільярдів євро. Нарешті, ми подолаємо московського окупанта з обсолютною енергетичною незалежністю. Слава французьким побратимам!» - таке повідомлення з`явилось 1 квітня на сторінці голови Тернопільської ОДА Степана Барни. Багато хто сприйняв його за жарт. Хоча, погодьтесь, губернатор – не зашмарканий  хлопчак у коротких штанцях з роготкою, аби такими жартами розкидатись. Отже – у вкиданні такої інформації була нагальна потреба. І зарита  вона…на берегах Дністра. Там, де планувала влада звести ГЕС, але люди не дали.  

Схоже,  порошенківець звісткою про можливе будівництво АЕС, як то кажуть, промацує грунт. Тема  будівництва АЕС мала б відволікти увагу громадськості від теми будівництва ГЕС на Дністрі.  Бо АЕС – більше лихо. А коли пильність знизиться – ГЕС постане. Все дуже просто. Барна та клан досягне свого і то без політичних втрат.  

До такого шахер-махера Степан Степанович, зрозуміло, додумався не сам, а після довгої приватної  розмови з міністром енергетики Ігорем Насаликом. Тому цілком ймовірно, що і після першого квітня про французів та АЕС на Тернопільщині знову заговорять. І то ще потужніше...


 

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.