Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Голова Тернопільської ОДА - у п`ятірці найбезвідповідальніших

on .

 

Усього 28% - таким є рівень відповідальності голови Тернопільської ОДА Степана Барни.

 

Із наобіцяного Степан Степанович виконав заледве 40%, стверджує "Слово і Діло"  та справедливо замикає його прізвищем  п`ятірку безвідповідальних  губернаторів.  

Так, із  60 даних обіцянок порошенківець виконав усього 24 , у процесі - 19 і не виконаних - 17. До тих, що в процесі належать і ті обіцяки, якими розщедрився вже на  2017-ий, зокрема -  створення окружних центрів з утилізації сміття, забезпечення належних під'їзних шляхів до туристичних місць області, утеплення приміщення Борщівської районної лікарні тощо. 

Задля справедливості слід зазначити, що декторі із зареєстрованих виданням обіцянок Степан Степанович виконав, але значно пізніше, ніж обіцяв... А отже - обіцянки не дотримав...

Сипати словами - погана звичка Барни-політика-губернатора. На жаль, чимало його слів, так і залишились кинутими на вітер і навіть ніким не злапаними на олівець.  Бо , коли б були, то хто зна чи й тільки п`ятим він у рейтингу був...

Між іншим, декотрі зі своїх обіцянок виконати пану Степану  вчасно нічого не заважало. Наприклад, встановити  у всіх районах області білборди для вшанування пам’яті загиблих воїнів АТО та Небесної сотні.  Зняв би свої та однопартійців - і встановив. 

До речі, обіцянка Степана Барни посадити на Тернопільщині 700 гектарів тютюну була б нині, коли варітсь цигарок значно зросла, доволі доречною. Хочеться вірити, що ще посадить, і, живучи , як обіцяв уже його патрон," по-новом", дядьки вправно майструватимуть самокрутки, бо на добротні папіроси ні пенсії, ні підвищеної мінімалки не стане.

Хочеться вірити, що пан  Барна таки ще  відкриє і багатостраждальну школу в Гориглядах. Бодай для того, аби ще раз до краю на гостину привезти Петра Олексійович. Може, на час відкриття не все в тій школі ще буде зроблене, але ж галочку губернатор поставить...

А взагалі то є ідея: давайте організуємо своєрідний тоталізатор і робитимемо ставки на те, виконє Барна обіцяне бодай на 2017-ий чи ні. Ви на що поставили б?

Іван Тихий.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.