Дата: 24.03.2015

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополянин пропонує запровадити виїзні сесії ...в зону АТО

on .

Дата: 24.03.2015

Знаний тернопільський громадський активіст та фотомитець Микола Василечко запропонував ...депутатам усіх рівнів почати практикувати проведення позачергових виїзних сесії у зоні АТО. “Наші Тернопільська обласна рада і Тернопільська міська рада, ба, навіть інші міські та районні ради, часто люблять проводити позачергові сесії на площах та майданах, навіть виїзні сесії, наприклад, у Києві проводили, - написав він на своїй сторінці в соцмережах. - То ми всі дуже просимо наші обласну, міські й районні ради провести позачергові сесії (і не одну) і бажано багатоденні десь так у Пісках, Станиці Луганській, Маріуполі та інших місцях дислокації наших хлопців із Тернопільщини. Думаю, вони своїх рідних депутатів забезпечать і приміщеннями, які вже там нарили, і сніданками, обідами та вечерями, й іншим необхідним приладдям та знаряддям для плідної та конструктивної роботи.

А ми тут, на місці, якось і без них справимося: вони по інтернету нам свої рішення скидатимуть, а ми вже обіцяємо їх виконувати, якщо будуть в інтересах громади, звісно.

То як, земляки, підтримаємо патріотичні прагнення наших обранців?”

TopNews також переконаний, що зміна затишних умов на військово-польові позитивно вплине на працездатність депутатів. Дивись, і знайдуть спосіб розв'язання купи наболілих і задавнених клопотів області. А ви, що думаєте???

Додати коментар

Новые игры Alawar.