Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Губернатор Тернопільщини вже 30 червня постане перед судом

on .

Сидіння на двох стільцях у фізичному плані черевате клопотами зі здоров'ям, а юридичному - із законом.

Приклад - голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Порошенківець і досі не вибрав між депутатством і губернаторством. Бідака мучиться, але з жодним із стільців попрощатись не наважується. Благо, знайшлись добрі люди, допогли, подавши на "політичного шпагіста" до суду. Вже й призначено дату й годину слухання - 30 червня об 11.00. 

За словами позивача - екс-голови Шумської РДА, свободівця Василя Габора, саме це засідання Тернопільського окружного адміністативного суду має показати "наскільки  прогнила судова гілка влади і наскільки міцно вона зрослась з вертикаллю панамських патріотів".

"Для чого приймати закони під євроінтеграцію, якщо самі представники влади не збираються їх виконувати і шукають обхідних шляхів, - заваужує Василь Габор. -  Такі, як Барна і йому подібні, думають, що для них закон не писаний, вони живуть за принципом диктатора Франко "друзям все - іншим закон". Чому сьогодні людину, котра не може платити за комунальні послуги за завищеними тарифами влада може і буде притягати до відповідальності, а для голови ОДА, який відверто плює на закон і в очі громадянам, -  закон не писаний?"

"Брехати та піаритись - у Барни в крові, - констатує співпозивач пана Василя, депутат облради від ВО "Свобода" Олександр Башта. - Прикладів - тьма, починаючи від помпезно відкритого, проте досі не готового на 100% до роботи перинатального центра, й завершуючи приписуванням собі чужих ініціатив та заслуг. Зараз Барна відкрито порушує закон і, схоже, цілком переконаний, що за це йому нічого не буде. Правильно, живемо ж "по-новому". На знак протесту проти того, що голова ОДА Барна порушує чинне законодавство, перебуваючи одночасно на двох посадах - виборній та державного службовця, що породжує конфлікт інтересів, я написав заяву про вихід з постійної комісії обласної ради та подав позов до суду".

Що ж, сподіватимемось, що 30 червня суд розставить усі крапки над "і". Хоча багато хто сумнівається в тому, що в нього рука підніметься аж на самого губернатора...

 

Фото: ТОДА

Comments  

 
#1 галина 2016-06-28 08:12
А що. для лемк1в хоч коли-небудь був закон писаний? Вони в силу свое1 нац1онально1 належност1 закону не визнають.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.