Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Між ними точиться війна – нардеп пояснив неприязнь Тимошенко до Яценюка

on .

Нардеп з Тернопільщини Олег Барна вражає, що за політичним протистоянням між Юлією Тимошенко з Арсенієм Яценюком ховається велика газова війна. 

Про це політик гостро висловився на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, будь-який високопосадовець, що прив’язаний до газового бізнесу ніколи не буде зацікавлений в енергозбереженні, оскільки його прибуток прямо пропорційний кількістю спожитого газу як населенням, бюджетною та комунальною сферою, промисловістю, виробництвом тощо. 

  • "Тож очевидно, чому Ю.В. Тимошенко, перебуваючи на ключових посадах ніколи не турбувалася проблемою енергозбереження, збільшувала витрати газу державою, підписала угоди на 30 млрд.м.куб. обов’язкового споживання російського газу під гарантії штрафних санкцій проти України. А людям надавалась пільга за рахунок обкрадання бюджету країни і тих же людей через їх низькі пенсії, зарплати , медицину, освіту тощо", -  вважає народний депутат

Та насправді Юлія Володимирівна вела війну із іншими гравцями газового ринку за його контроль, запевняє Олег Барна.

  • "Тож неприязнь Тиможенко до Яценюка насправді є газовою війною прикритою політичною ширмою їх цинічної брехні. Газовий бізнес Ю.Тимошенко напряму прив'язаний з Росією (по угодах 2009р., що давав їй багатомільярдну долароау маржу), і котрий був блокований А.Яценюком через свою Автрійську фірму по реверсній закупівлі надлишкового для Європи того ж російського газу. Це і пояснює неефективний і неекономний метод нарахування субсидій урядом Сєні, про що я і попереджав. До цього Ю.В. вела війну лишень із донецькими власниками обленерго шляхом масового переходу всіх бюджетників на економні електролампочки. Ось така хи.ня виходить, друзі", - констатував.
 

Comments  

 
#1 Игорь Владимиров 2016-06-26 09:32
На самом деле идет война между олигархами , которых возглавляет Порошенко и всеми остальными.
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.