Дата: 06.03.2015

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопільського нардепа почув Бог...

on .

Дата: 06.03.2015

Уже в дитинстві екс-мер Тернополя, а нині народний депутат України Роман Заставний зароблям непогані гроші, вирощуючи часник. У цьому він зізнався за чаєм “Фактору Тернопільщини”. Розповів також, що й нині, будучи держслужбовцем, продовжує консультувати багато бізнесових структур, а ще запевнив, що у 2010-му його почув сам Всевишній.

Взагалі, кожна людина має розуміти, що коли з якимось проханням звертається до Бога, то треба бути готовим, що Він її почує, - зазначив. - Коли я програв у 2010 році вибори, то Бог, виявляється, мене почув, – я ж просив спокою”.

Роман Йосипович запевнив, що на посаді міського голови Тернополя йому було дуже важко. Тому, як зрозумівTopNews, другий термін став би для політика справжнісінькою тортурою. Виникає питання: чому боровся за нього? Мазохіст?

До речі, в політику “народнофронтівець” потрапив випадково. Привело його туди бажання збагнути протиріччя: “чому в Україні людей возять УАЗіками, а банани – мерседесами?З'явилося воно після трафунку з дружиною, котра зламала ногу. “Я пригадую, скільки часу чекав допомогу, - розповів. - 40 хвилин були вічністю. Коли “швидка” з’явилася на горизонті, нам сказали, щоб ми почекали, бо треба ще одну жінку забрати”. Парадокс, який зараз,  уже в статусі народного депутата, він має шанс виправити. Хіба ні?

Будучи в політиці понад десяток років, нині Роман Заставний ...не бачить куди в ній рухатися далі. “Є така історія: один успішний чоловік вкінці життя каже, що він йшов нагору і коли з вершини подивився вниз, то побачив одні лише тіла, - оповів. - Політика – непроста і не завжди благородна справа. Я, все-таки, більше тяжію до цікавих проектів, які подобаються і затребувані”. А також, судячи з усього, приносять не малі гроші. Погано тільки, як зазначив, що в нас, у Тернополі,  не люблять грошовитих та успішних. Навіть більше — ненавидять, замість того, щоб взяти приклад та навчитися заробляти.

Небажання змінитися на думку нардеп і є найбільшою проблемою сучасного українського суспільства. “Нас привчили, що коли ми будемо чемно ходити рядами квадратно-гніздовим методом, нам все дадуть. І, найголовніше, всі мають бути рівними, всі мають бути бідними. Окремі люди вирвались і решта теж так хочуть, але думати і працювати не хочуть. Ось де проблема. В нас за всі роки незалежності не виховали поваги до тих людей, які вміють заробляти гроші”, - констатував.

Він вміє заробляти, бо не пливе за течією. Переконаний, що життя варто спробувати частково змінити на свою користь. “Не треба йти за подіями, як люди це часто роблять, а пробувати самому формувати ці події, - порадив. - При сьогоднішніх обставинах, глибокій кризі, всі жаліються на життя – роботи немає, грошей… Ви не повірите – є і гроші, і робота. Просто треба робити”. А ще вміти “відділити рацоінальне зерне від нераціонального та зловити добрі ідеї”. Щоб і на корисить, і цікаво.


Comments  

 
#1 Петро 2015-03-29 23:31
А він думає що коли прихватив ТЕРУ , Україну та інші готові обєкти ---то він успішний і розумний.Чому не купив на аукціоні чи збудував?
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.