Дата: 28.02.2015

Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопільські політики про вбивство Нємцова та самогубство Чечетова...

on .

Дата: 28.02.2015

Хто стоїть за вбивством російського опозиціонера та чи було самогубство екс-регіонала самогубством? Думками діляться тернопільські політики.

Степан Барна,
депутата Верховної Ради України, партія “Блок Петра Порошенка”:

 “Я особисто знав Бориса Нємцово. Кілька разів пересікались з ним, ділилися думками. Він був одним з найавторитетніших та найнебезпечніших для путінської системи опозиціонерів.
Чому? Бо говорив правду та чітко називав усе й усіх своїми іменами.

Вбивство Нємцова — це спроба з боку режиму Путіна залякати інакомислячих, щоб не допустити ескалації конфлікту, що давно визрів у країні та міг уже 1 березня перерости в український Майдан.

Вбивство Нємцова - також свідчення того, що система Путіна дала тріщину і, відчуваючи свій неминучий кінець, зважилася на використання крайніх методів “впливу”. Думаю, далі слід очікувати бунту людей та краху Росії.

В одном з інтерв'ю Нємцов сказав, що “Путин ебнутый”. Вбивство Нємцова довело: Путін цілком неадекватний!

Щодо Чечечтова, то думаю, що це не самогубство, а швидше доведення до самогубства. Як і Семенюк -Самсоненко він занадто багато знав і занадто багато міг розповісти про приватизацію важливих державних підприємств. Тепер не скаже нічого”.


Василь Лабайчук,

лідер “Правого сектору” Тернопільщини:“Легко обійшлися. Жодного не шкода. Вбивство ліберала Немцова ніяк не вплине на імперську свідомість жителей Росії.
Чечетов багато знав і не залежно чи сам, чи йому помогли, але легший для нього шлях.
А ще Немцов був проти Путіна але одночасно відстоював Імперські цінності

Святослав Півторак,
голова Тернопільської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка:“По Нємцову. Те, що Нємцова руками своїх головорізів убив Путін - сумнівів немає. Кремлівський карлик боїться Революції в Росії. І у своїй жазі до влади і грошей готовий вбивати без жалю тих, хто стоїть на його шляху: українців, адекватних росіян та усіх інших... Але на усіх йому не вистачить куль, не вистачить "градів", не вистачить танків. Лишилося йому недовго... Росія без Путіна - це реальність найближчого майбуття.
По Чечетову. Чечетов завжди виконував роль "дирегента" у фракції партії регіонів. Але сам по собі був натурою боягузливою  - ось і не витримав тиску з обох сторін. З одного боку- Генеральної прокуратури, з іншого - боявся своїх, які почали залякувати його розправою, якщо він їх "здасть". Ось такий фініш. Цілком очікуваний для нього”.

Олег Вітвіцький,
депутат Тернопільської міської ради:“На мою думку, ці дві події треба розділяти. Втрата Нємцова - це болісний удар для усіх, хто вірить у перемогу Добра над злом у найближчому майбутньому.
"Самогубець" же - це те минуле, яке повинно відійти у той спосіб, на який заслужило. Єдине, що об'єднує ці події - спільний замовник з кремлівським ім'ям...”

Передсмертна записка Чечетова. Фото ТСН.

Comments  

 
#2 Наталя Бердадин 2015-03-03 09:04
самогубці були Ромео і Джульєта, але вони таким чином заставили помиритись двом родинам. Монтеккі і Капулетті
Це були щасливіші часи ніж тепер. Тепер люди настільки повироджувались , що самогубство в особливих умовах -- умовах війни не викликає іякого зрушення в душі == і далі непримиренність . Тож Бог на горі Горив Второзаконня " Приглядаюсь я до народу цього. Який запеклий. Дивись, щоб я не прокляв тебе"
 
 
#1 наталя 2015-03-03 08:40
Були-- жили собі дід та баба. Пізніше вони прославились завдяки особливим взаємовідносина м -- Дід бабі вибив око.. Саме про них пізніще приказка " Із любові дід бабі вибив око". їхнє потомство намножилось -- це є нінішній "правий сектор." Від них баба -- Україна стала недобачати. В полі її зору не попадають людські цінності . не бачить і цим все сказано. Чи на ворога дивиться чи на свого .
 

Додати коментар

Новые игры Alawar.