18.06.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Віктор Мацикур: "Голові ОДА прийшла повістка"

on .

18.06.2015

Голові Тернопільської облдержадміністрації Степану Барні прийшла повістка пройти медкомісію.

 

Про це на своїй сторінці в соцмережах повідомив керівник департаменту фізкультури і спорту ОДА Віктор Мацикур . Повідомив  прямісінько з Ради оброни, що в ці хвилини триває у Монастириській.

"Зараз в Монастириській відбувається Рада оборони разом з Степан Барна. Якщо обласний військовий комісар підняв голів сільських рад Монастирищини, де жодноі людини не мобілізовано і прямо назвав це відповідно до положень Міністерства оборони саботажем (менше 50 відсотків виконання плану), то голова зосередився на тих районах, де виконання плану 100, 110 і навіть 120 відсотків. Завдяки цим районам, керівникам та військовим комісарам загалом область виконала план на 72 відсотків. Я, як і всі решту керівників департаментів призначений куратором, власне за Підволочиським районом. Виконання 100 відсотків і не вважаю, що це чиясь конкретна, тим більше моя заслуга. Але заданий загальний ефективний тон в районій адміністраціі, раді, комісаріаті, не дивлячись на недавню зміну голови РДА, позитивна тенденція до виконання плану розвивається і надалі.

Доповідав Олександр Богомол - є кримінальні проваждення за ухилення від мобілізаціі, два голови сільських рад на Тернопільщині звинувачуються по статті 111, вироком може бути тюрма від 5 до 8 років, і судячи зі всього це не жарти.

Голові ОДА прийшла повістка пройти медкомісію. Розумію, що мобілізація стосуватиметься всіх без виключення. Такий час, така ситуація в краiні".

Додати коментар

Новые игры Alawar.