Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Тільки один кандидат у другому турі зможе перемогти Зеленського" - політичний оглядач

on .

Усі соціолоігчні опитування стверджують: кандидат у президенти Зеленський має найвищу підтримку українців. 

За ним плентаються Юлія Тимошенко й Петро Порошенко. Як не крути, а в другому турі з кимось із них він таки зійдеться. Та, як свідчать ті ж опитування,: і леді Ю, і діючий Гарант з тріском програють "ватному" Зе. 

"Цьому є логічне пояснення - антирейтинг Порошенка і Тимошенко вкрай високий. Тому люди підуть і проголосують проти них. В підсумку, країною яка перебуває в стані війни, теоретично буде керувати відверто "ватний" громадянин. Наслідки для країни непередбачувані. Але ви це самі і так знаєте, - зазначає політичний оглядач Олександр Аронець. - Як цього не допустити? Я переконаний, що клин клином вибивають. І перемогти "нове обличчя" Володимира Зеленського може тільки інше "нове обличчя" з незаплямованою репутацією. Такий кандидат є - це Руслан Кошулинський, який проявив себе гідно під час Революції гідності, який врятував країну в кризовий момент після втечі Януковича, який після цього пішов захищати країну простим сержантом артилерії. Я певен, якби соціологи робили заміри - Кошулинський може перемогти Зеленського в 2 турі.

Тому, якщо хочете, щоб країною керував Зеленський - голосуйте за всю ту стару гвардію. Хочете врятувати країну? Тоді Руслан Кошулинський - Президент Український!"

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.