Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополі на честь Степана Бандери відбулась смолоскипна хода (відео)

on .

Велелюдна смолоскипна хода, приурочена 110-й річниці від дня народження лідера ОУН Степана Бандери, пройшла 1 січня центральними вулицями Тернополя.

Участь у ній взяли  представники націоналістичних організацій, громадські активісти, пересічні тернополяни. Супроводжував колону духовий оркестр.

Біля пам’ятника ідеологу українського націоналістичного руху Степану Бандері відбулось  національно-патріотичне віче. До присутніх звернулись представники “Свободи”, "Правого сектору", "Карпатської Січі", "Національного корпусу", “Соколу”.

“Це символічно, що українці розпочинають календарний рік з відзначення пам’яті великого сина українського народу, який віддав здоров’я і життя задля утвердження ідеалів української нації, - зазначив заступник міського голови Тернополя, свободівець Леонід Бицюра.Це символічно, що ми розпочинаємо цей рік з посмішки, з оптимізму, з того, що згадуємо всю велич українського характеру,і впродовж всього року бажаю вам зберегти в серці завзяття, впевненість, надію і рішучість. І щоб ми в кінці цього року святкували перемогу. Перемогу націоналістичних сил, які всупереч будь-яким провокаціям, маніпуляціям залишаться єдині та зможуть сформувати національну парламентську силу в Українській державі”.

“Ще не так давно деякі різні партократи та “політиканчики” з громадськими діячами намагалися приглушити дух Бандери на Майдані. Проте цей Дух Бандери витав у гаслах “Слава Україні – Героям слава”, які зараз заради форми та прихильності народу промовляють надто далекі від націоналізму політики, - зазначив народний депутат України Михайло Головко. -  Це велике досягнення, коли твоїм прізвищем називають цілу націю! Можливо, хотіли так нас зневажити, але ми пишалися тим, що ми бандерівці. Наше завдання – і далі тиснути на владу, самим ставати владою, щоб наповнити всі ці правильні гасла та ідеї справжнім бандерівським змістом”.

Свободівець наголосив на важливості єдності націоналістичних сил та підтримці єдиного кандидата у президенти України Руслана Кошулинського. 

“Товариство, нам є ще над чим працювати, нам є за що боротися, нам є куди вкладати нашу енергію і нашу силу, - резюмував Леонід Бицюра. - Я бажаю вам пам’ятати слова Степана Бандери, який казав, що віра найбільше скріплює сили душі. Ми повинні пам’ятати, і наш дух має бути високий та міцний для того, щоби здійснити мрію українських поколінь про соборну самостійну Українську Державу!”

Завершилось віче спільним змовлянням молитви Українського Націоналіста. 

Додати коментар

Новые игры Alawar.