Дата: 19.02.2015.Віднедавна до ОДА простим смертним — зась. До “високих чиновників”, аби “за життя  побалакати по душах”  та “справедливості пошукати” - без перепустки не втрапиш.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

В Тернопільську ОДА повернувся Хоптян?

on .

Дата: 19.02.2015.Віднедавна до ОДА простим смертним — зась. До “високих чиновників”, аби “за життя  побалакати по душах”  та “справедливості пошукати” - без перепустки не втрапиш.

 

Нововведення роздратувало людей, які не сподівалися такої “закритості” від чиновників після Майдану. Риторичним для них залишається питання: чому ті, котрі обіцяли бути відкритими, ховаються за плечима ...охоронців? І не треба повторювати мантру про диверсантів і терористів.

Неабияк перепускна система сполохала і працівників “білого дому”.  Більшість з них довго намагалися згадати, куди ж запхали отой “клаптик паперу”, що дає право гонорово зайти до ОДА та обласної ради. Хтось навіть кинувся ...виробляти новий документ, аби прогулу не вліпили. Одне слово, відновлення давно-забутого перепускного режиму трохи розбудило “білодомівців” та породило нові теми для розмов.

У кулуарах обговорюють причини повернення перепусток. Одні переконані, що то “чисто бабло косять”.  Адже пропускну систему відновили, щойно було змінено охоронну фірму. Управління з експлуатації майнового комплексу Тернопільської облради 23 січня уклало угоду з ТОВ “Максима – Т” вартістю 374 тис грн., повідомляють “Наші гроші” , посилаючись на “Вісник державних закупівель”, та натякають на дивне співпадіння: фірма ця почала вигравати тендери на охорону тернопільських держустанов з 2011 року, після того як крісло мера посів Сергій Надал.

Інші впевнені: причина в Крисаку. В.о. голови ОДА, який зажив слави корупціонера, у такий спосіб просто страхується, бо боїться повторити долю Хоптяна. Адже охорону було підсилено і відновлено перепускну систему незадовго до річниці “Ночі гніву” (з 18 на 19 лютого 2014-го), коли розгнівані тернополяни штурмом взяли примішення ОДА, вимагаючи відставки губернатора-хабарника. Випадковий збіг чи завбачливість недогубернатора?

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com