Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

В Українському домі «Перемога» відкрили виставку під назвою «Душі моєї акварелі»

on .

Заслужений архітектор України, лауреат Державної премії України у галузі архітектури, член НСАУ Михайло Нетриб'як відомий не лише у Тернопільській області, а й далеко за її межами. Чимало об'єктів у  Тернополі та у інших областях він проектував і будував, - розповідає TV-4.

Особливо відомий Михайло Нетриб'як як зодчий Марійського духовного центру у Зарваниці Теребовлянського району, церкви Непорочного зачаття Діви Марії на бульварі Данила Галицького у Тернополі, соборів у райцентрах Козова та Заліщики та десятків інших святинь.

Талант архітектора пан Михайло вміло поєднує з даром художника. І днями з нагоди свого 70-річчя він представив творчу виставку "Душі моєї акварелі".

Адже малює те, що відчуває його душа. На картинах -- пейзажі Карпат та Криму, натюрморти, особливе місце займають пам'ятки архітектури Тернополя, Львова...

 

"У мене зародилася така думка, щоб у перспективі якомога більше саме храмів, церков зробити в акварелі, - каже Михайло Нетриб'як. -Це було б досить оригінально і цікаво. Також я хочу створити серію картин із кращих в архітектурному плані церков Тернополя та відтворити на полотні ті храми, що збудовані за моїми проектами."

Автор представив понад 60 робіт, які написані за останніх 20 років його творчої діяльності. На картинах здебільшого зображає пейзажі та архітектуру. Михайло Нетрибяк зізнається, що з акварельними фарбами працювати набагато важче, аніж з масляними, але часто вдається написати картину на одному подиху – за півгодини-годину.

Привітати винуватця свята зібралися друзі й колеги.

Виставку своїх картин Михайло Нетриб’як представив вже вчетверте, цього разу це роботи написані після двотисячного року. Триватиме виставка до кінця місяця.Додати коментар

Новые игры Alawar.