Дата: 06.03.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернополян запрошують подивитися на ...мистецький експеримент (фото)

on .

Дата: 06.03.2015

У галереї “Бункермуз” з 6 по 19 березня триватиме виставка львівського митця з тернопільським корінням Богдана Кухарського “Скульптура, арт-об’єкти”.

“Для мене ця виставка — суміш скульптури, геометричної абстракції і ще чогось, - зізнається скульптор. — Це роботи, які виникли експериментально, а не в результаті спрямованої дії. Їх можна змінювати і змінювати (що й відбувається), додавати або забирати деталі, нові елементи, перемальовувати. Часто застосовую випадкові чи знайдені матеріали та деталі. Тому посил виставки можна прив’язати до захоплення створення робіт за допомогою пошуку та чистого експерименталізму. Головне в них пошук”.

Мистецтвознавці називають роботи 30-річного скульпторар “фантасмагоріє та гротеском”. Соціолог за освітою шукає у скульптурі “нові шляхи до розв'язання складних технічних завдань”, не боїться експериментувати, поєднуючи часто непоєднувані матеріали й техніки.

Скульптура, до речі, не єдине його захоплення. Окрім неї створює декорації, прикраси та сувеніри з кераміки.Додати коментар

Новые игры Alawar.