Дата: 04.03.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Юрій Матевощук: “На Тернопільщині не існує своїх літературної школи чи стилю”

on .

Дата: 04.03.2015

Юрій Матевощук — наймолодший член Тернопільської обласної організації спілки письменників України. Родом 23-річний поет з Ланівців. Писати почав, зізнається, випадково, зі спортивного інтересу, щоб довести маститим літератором, що зможе. А далі — пішло-поїхало. Нині він автор кількох поетичних збірок, редактор видавництва “Крок”, митець, котрий попри регалії завжди залишається собою та пише тоді, коли “кипить душа”.

Я не знаю, чи потрібне якесь відчуття чи розуміння того письменник ти чи ні, - зізнається Юрій TopNews. - Головне - це вираження того, що ти бачиш і хочеш розповісти - наразі вмію (намагаюся) це робити тільки в одній літературній формі”.Статуси, конкурси, звання для Юрія не мають надто важливого значення. Переконаний: “Важливо просто знайти свого читача. І якщо ти знаєш, що хоча б для однієї людини цікаво те, що ти пишеш і твориш, то це вже має сенс, щоб втілитись у реальність. Якось так у мене”.

Щодо письменства Тернопільщини, то, зізнається, творчість одних — до вподоби, інших — не дуже. Констатує, що в області є багато літературних організацій, студії, але їх “нічого окрім місця не об'єднує”.

Ми не можемо говорити про те, що на Тернопільщині існують свої літературна школа чи стиль, - зазначає. - Але багато молодих письменників з Тернопільщини мають шанс за кілька років дійти до найбільших літературних висот. А деякі письменники давно вже це зробили. Я радий, що у нас такі письменники-земляки як Василь Махно, Володимир Дячун, Олександр Вільчинський, Юрій Завадський, Богдан Мельничук, Леся Романчук, Євген Безкоровайний та інші, котрі добре репрезентують наш край”.Додати коментар

Новые игры Alawar.