Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Для вуличних музикантів у Тернополі не існує обмежень (Відео)

on .

"Yesterday", "Червона рута", "Києве мій" - далеко не весь репертуар маленьких вуличних музикантів, котрих можна було почути вчора на вулиці Сагайдачного біля Арт-галереї.

Юліана, Ярослав та Марта Пилипів - рідні братик на сестрички. Уже кілька днів просто неба грають для тернополян на трубі, тенорі та барабані.

Найстаршого, 9-річного Вдалислава можна було побачити раніше біля тристороннього годинника у сквері Шевченка. Тоді він, наполегливо збираючи гроші на телефон, збирав і здивовану публіку навколо себе. 

Такий маленький, а вже заробляє - хвалили перехожі, кидаючи кілька гривень.

Замість омріяного телефону вирішив купити планшет, зізнається. Його купив, каже по-секрету, за 3 000 гривень. 

  • "А тепер хочемо назбирати Марті на  барабан, щоб вона собі гарний купила, а то в неї старенький дуже він, " - кажуть дбайливі братик та сестричка. 

Задля спільної благородної мети і грають то біля того ж годинника, то тут, під стінами Арт-галереї. Зізнаються, вартість хорошого інструменту сягає 7-8 тисяч гривень. 

Усі троє - вихованці першої музичної школи. 8-річна Юліана освоює тенор, Влад грає на трубі, а наймолодша - 6 рочків - Марта вчиться грати на барабані.

Тернополяни немов відчувають, зароблені мистецтвом гроші дітлахи на безглузді іграшки та  морозиво не витратять, у них благородна мета. Відтак і їхня валізка чи не щохвилини поповнюється гривнями. Щоразу на крок ближче до мрії.Надія ВИХРИСТЮК

Фото та відео авторки. 

Додати коментар

Новые игры Alawar.