Подвійний ювілей відзначила відома тернопільська письменниця, активістка, просвітянка Леся Любарська.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Леонід Бицюра стане надійним щитом українських культури та мистецтва у парламенті" - Леся Любарська

on .

Подвійний ювілей відзначила відома тернопільська письменниця, активістка, просвітянка Леся Любарська.

 

З нагоди 55-літнього ювілею та 20-ліття творчої діяльності поетки-піснярки відбувся ювілейний концерт в українському домі “Перемога”.

Друзі, колеги по перу, близькі за духом і світоглядом люди вітали Лесю Любарську піснями, поезією. 

Привітав ювілярку з подвійним ювілеєм і співзасновник соціальної ініціативи "Єднання поколінь", член правління ТМО ВТУ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, кандидат у народні депутати від Об'єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра. 

Вітав одразу від кількох організацій поетесу. Як просвітянку - подякою за активну просвітницьку роботу, як громадську активістку - ювілейною медаллю та нагрудним знаком  “З нами Бог і Україна", книгами й подячним листом - від тернополян поважного віку. Зрештою, ті ж "золоті" тернополяни голосно аплодували улюбленій мисткині. А новостворений хор "Золота журавка" дарував душевні пісні.

"Сьогодні для нашої ювілярки дуже багато спільних подарунків, бо Леся Михайлівна своєю творчістю та громадською діяльність давно стала частинкою душі кожного тернополянина, я в цьому переконаний",- зазначив Леонід Олексійович. 

Леся Любарська щиро зраділа дарункам. Звертаючись до повного залу, вона щиро подякувала Леоніду Бицюрі за підтримку та наголосила, що саме такі люди є надійним щитом українських культури та мистецтва у парламенті.  

Зазначимо, Леся Любарська — письменниця, авторка 9 поетичних збірок, громадська діячка, заступник голови Тернопільської обласної громадської організації "Берег єднання" ім. Романа Шухевича, членкиня Асоціації українських письменників, голова Борщівського районного літоб’єднання "Ліра".

Додати коментар

Новые игры Alawar.