Подвійний ювілей відзначила відома тернопільська письменниця, активістка, просвітянка Леся Любарська.
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

"Леонід Бицюра стане надійним щитом українських культури та мистецтва у парламенті" - Леся Любарська

on .

Подвійний ювілей відзначила відома тернопільська письменниця, активістка, просвітянка Леся Любарська.

 

З нагоди 55-літнього ювілею та 20-ліття творчої діяльності поетки-піснярки відбувся ювілейний концерт в українському домі “Перемога”.

Друзі, колеги по перу, близькі за духом і світоглядом люди вітали Лесю Любарську піснями, поезією. 

Привітав ювілярку з подвійним ювілеєм і співзасновник соціальної ініціативи "Єднання поколінь", член правління ТМО ВТУ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, кандидат у народні депутати від Об'єднаних сил націоналістів у Тернополі Леонід Бицюра. 

Вітав одразу від кількох організацій поетесу. Як просвітянку - подякою за активну просвітницьку роботу, як громадську активістку - ювілейною медаллю та нагрудним знаком  “З нами Бог і Україна", книгами й подячним листом - від тернополян поважного віку. Зрештою, ті ж "золоті" тернополяни голосно аплодували улюбленій мисткині. А новостворений хор "Золота журавка" дарував душевні пісні.

"Сьогодні для нашої ювілярки дуже багато спільних подарунків, бо Леся Михайлівна своєю творчістю та громадською діяльність давно стала частинкою душі кожного тернополянина, я в цьому переконаний",- зазначив Леонід Олексійович. 

Леся Любарська щиро зраділа дарункам. Звертаючись до повного залу, вона щиро подякувала Леоніду Бицюрі за підтримку та наголосила, що саме такі люди є надійним щитом українських культури та мистецтва у парламенті.  

Зазначимо, Леся Любарська — письменниця, авторка 9 поетичних збірок, громадська діячка, заступник голови Тернопільської обласної громадської організації "Берег єднання" ім. Романа Шухевича, членкиня Асоціації українських письменників, голова Борщівського районного літоб’єднання "Ліра".

Додати коментар

Новые игры Alawar.

Висловлені авторами думки можуть не збігатися з позицією редакції сайту. Відповідальність за достовірність фактів несе автор публікації.
topnews700@gmail.com