Дата: 23.03.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Скільки тернопільського лісу можна було обслуговувати на 800 тисяч викрадених гривень?

on .

Дата: 23.03.2015

Оперативники управління боротьби з економічною злочинністю викрили посадовців у розтраті бюджетних коштів в особливо великих розмірах.

Державне підприємство «Кременецьке лісове господарство» згідно нормативних документів забезпечувало підготовку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та встановлення меж своєї території. В межах цього проекту вирішувалося питання вилучення у Державного підприємства та природного заповідника «Медобори» і надання у постійне користування Національному природному парку «Кременецькі гори» чотирьох гектарів земель, повідомляє прес-служба УМВС України в Тернопільській області.

Однак впродовж трьох років акти на право постійного користування на земельні ділянки оформлені не були і тому охорона земельних ділянок здійснювалася фактично силами працівників Державного підприємства та природного заповідника.

Разом з тим, не маючи відповідних документів про передачу земельної ділянки, посадовці Національного природного парку «Кременецькі гори» здійснили власний  розрахунок обсягів видатків підприємства, у тому числі і на охорону цих земель (яка фактично не здійснювалася).

Це призвело до внесення недостовірних даних до бюджетних запитів, кошторисів і подальшого їх затвердження, в результаті чого з бюджету безпідставно було профінансовано майже вісімсот тисяч гривень.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів посадовцями Національного природного парку «Кременецькі гори» триває. Дії правопорушників кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України.

Додати коментар

Новые игры Alawar.