Дата:19.03.2015
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Тернопільська міська рада незаконно передала підприємству землю за 9 мільйонів

on .

Дата:19.03.2015

Міська рада знову перевищила свої повноваження і передала комунальному підприємству землю, чого робити не мала права.

Вищий господарський суд України, погодившись із позицією прокуратури Тернопільської області, залишив в силі рішення апеляційного суду Львівської області про повернення у державну власність земельної ділянки площею 5,75 га та вартістю понад 9 млн. грн., повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Встановлено, що у березні 2013 року Тернопільська міської рада своїм розпорядчим документом припинила право користування земельною ділянкою державному підприємству оборонної сфери та незаконно віднесла її до земель житлової та громадської забудови. У подальшому цю землю було передано у постійне користування одному з комунальних підприємств міста.

У зв’язку з тим, що орган місцевого самоврядування прийняв рішення, вийшовши за межі наданих йому повноважень, прокуратура оскаржила їх у судах першої та апеляційної інстанцій.

Апеляційним судом Львівської області прийнято рішення про скасування незаконних розпорядчих документів Тернопільської міської ради та повернення землі, яка належала оборонному підприємству, у державну власність.

Додати коментар

Новые игры Alawar.