28.01.2016
Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

У Тернополі збирали скарбників. Навіщо?

on .

28.01.2016

На базі обласної ради профспілок спільно відбувся семінар - навчання бухгалтерів галузевих профоб’єднань  та скарбників  первинних профспілкових організацій Тернополя  та районів області. 

У семінарі взяли участь  головний бухгалтер обласної ради профспілок Г. Рудакевич, начальник відділу податку на прибуток Тернопільської ОДПІ О. Гураль, головний державний податковий інспектор відділу комунікацій Тернопільської ОДПІ П. Копча , головний державний інспектор відділу адміністрування єдиного соціального внеску О. Демко, а також 98 бухгалтерів та скарбників профспілкових організацій Тернополя та краю. До роботи семінару долучилася і делегація бухгалтерів Ради об’єднання профспілок Львівщини.

На семінарі  піднімалося широке коло питань з реєстрації, оподаткування та звітності профспілкових організацій, наведено нормативні документи, які регламентують діяльність неприбуткових організацій, а також ознайомлено присутніх зі змінами та доповненнями до Податкового кодексу України, в нарахуванні  ЄСВ та  обмеженнях у виплаті пенсій.

"Особливе зацкіавлення викликало ознайомлення зі змінами, що відбулись від 1 січня в оподаткуванні доходів фізичних осіб, виплат, які проводять профспілкові організації, подарунків, призів, сувенірів, матеріальної та нецільової благодійної допомоги, премії та інших витрат, пов’язаних з їх статутною діяльністю, змінами до звітності, яку подають неприбуткові організації, а також  надано ґрунтовне роз’яснення  щодо перерахунку доходів фізичних осіб за 2015 рік, надання права на податкову знижку, подання громадянами декларації про доходи, отримані за 2015 рік, з яких податок не був утриманий (строк подачі такої декларації до 1 травня 2016 року) та оподаткуванням нерухомості", - зазначає головний бухгалтер обласної ради профспілок Г. рудакевич.

Додати коментар

Новые игры Alawar.