Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Правоохоронці вкотре застерігають тернополян

on .

На почуттях 25-літньої тернополянки зіграли шахраї.

 

У додатку «Вайбер» дівчина з невідомого номера отримала повідомлення про те, що її приятель  у серйозній халепі. Мовляв, він побив невідомого хлопця, а той у тяжкому стані потрапив до лікарні. Аби уникнути криміналу, слід заплатити гроші. І то не мало не багато, а 1300 доларів. Дівчина такої суми. Шахрай – пішов на поступки.  Погодився взяти те, що є. Було  300 доларів та 200 євро.

У новому повідомлення зловмисник наказав гроші привезти до входу в один із медзакладів міст. Дівчина, повіривши,  всі умови шахрая виконала, гроші невідомій жінці передала, навіть не спробувавши зателефонувати хлопцеві й поцікавитись, що з ним, та де він. Коли ж оговталась й зателефонувала, з`ясувалось втрапила в тенета мобільних шахраїв.

Приятель її телефон напередодні загубив,тож усі його дані потрапили до рук пройдисвітів.

Зловити їх  тепер та повернути дівчині гроші - справа не з легких. Більшість з мобільних шахраїв - перебувають у місцях позбавлення волі й постійно змінюють мобільні номери. Найкращий спосіб вберегтися від зловмисників – не довіряти дзвінкам незнайомців, особливо якщо йдеться про перерахунок коштів, зазначають у відділі комунікації поліції Тернопільської області

Правоохоронці вкотре нагадують краянам не вірити таким повідомленням та відразу телефонувати до того, хто начебто потрапив у скрутне становище. Також варто одразу звернутися до поліції, щоб дізнатися, чи дійсно є факт затримання або ж дорожньо-транспортної пригоди. Адже в черговій частині реєструють усі виклики, на які виїжджають наряди поліції. Будьте розсудливими та бережіть власні кошти.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.