Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Мешканка краю ,спалюючи сміття, ледь не згоріла сама

on .

Із опіками тіла у Зборівську районну лікарню потрапила мешканка Тернопільщини. Жінка обгоріла під час спалювання сміття.

 

Попередньо відомо, що 62-річна місцева мешканка вирішила спалити на своїй присадибній ділянці суху траву. Однак, власна необережність ледь не коштувала їй життя. З місця події бідолашну госпіталізували в районну лікарню.

 Потерпіла отримала термічні опіки близько 7% тіла.

Інцидент трапився 30 серпня в с. Серетець близько 19-ої години.мили у медзакладі. — На щастя, загрози її життю та здоров’ю вже немає. Вона перебуває під наглядом фахівців.

Тим часом рятувальники вкотре нагадують про небезпеку, на яку наражаються люди внаслідок пожеж в природних екосистемах. За словами надзвичайників, шкода від спалювання сміття, а також сухої трави, листя та інших рослинних залишків різностороння та має багато негативних наслідків, зокрема для здоров’я. Адже разом з димом у людські легені потрапляють різноманітні токсичні, шкідливі для здоров’я хімічні речовини, що виділяються в процес горіння, зокрема сполуки свинцю, ртуті і інших важких металів.

 
Новые игры Alawar.