Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Кошти на психологічну реабілітацію учасникам АТО привласнила директор санаторію

on .

На Тернопільщині викрили механізм привласнення бюджетних коштів, виділених на психологічну реабілітацію учасників бойових дій. 

Повідомляють на сайті СБУ. 

Співробітники Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБ України спільно з прокуратурою встановили, що директор санаторного комплексу на Тернопільщині привласнила бюджетні кошти у великих розмірах, виділені медичній установі в рамках реалізації бюджетної програми. Виділені кошти були призначені на курс психологічної реабілітації, майже для сотні учасників бойових дій. 

За результатами проведення слідчих дій директору повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України. 

Зазначимо, що СБ вдалося викрити вже кілька фактів розтрати бюджетних коштів, передбачених на психологічну реабілітацію учасників ООС (АТО), організованих службовими особами санаторно-курортних закладів та Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

Додати коментар

Новые игры Alawar.