Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Кіберполіція викрила неповнолітнього хакера з Тернопільщини

on .

Кіберполіція викрила та затримала хакера, яким виявився16-річний житель Тернопільської області. Завдяки відповідним навичкам роботи з комп’ютерами, хлопець крав, а згодом продавав облікові записи та паролі від електронних гаманців. 

Для прихавання своєї IP-адреси хлопець використовував ряд анонімайзерів та проксі-северів, а розповсюдження шкідливого програмного забезпечення здійснювалося за допомогою посилання, розміщеного на Інтернет-ресурсі «youtube.com», - повідомляють у кіберполіці.

- Оперативники Слобожанського управління Департаменту кіберполіції, спільно з працівниками поліції Харківщини, виявили сайт «kamyn9ka.com» з адміністративною панеллю шкідливого програмного забезпечення Azorult. Це програмне забезпечення відноситься до типу Stealer та призначене для крадіжки персональних даних. Також, в архівах сайту було виявлено близько 400 файлів з даними заражених комп’ютерів з різних куточків світу, у тому числі і українських користувачів, повідомляють на сайті кіберполіції України.

На жорсткому диску комп’ютера юного хакера виявлено понад тисячу аккаунтів як громадян України, так і іноземних користувачів мережі.

За фактом незаконного втручання в роботу комп’ютерів та комп’ютерних мереж поліція розпочала кримінальне провадження. 

Додати коментар

Новые игры Alawar.