Игровые шаблоны DLE
Самая быстрая Диета

Увага! Шахраї знайшли новий спосіб заволодіти вашими фінансами

on .


За допомогою програми відділеного доступу зловмисник покопирсався в комп’ютері жительки Дніпропетровщини, в результаті заволодів чималою сумою грошей. Жінка втратила понад 37 тис гривень.
 
На момент вчинення злочину дніпрянка гостювала у родичів в Тернополі, тому саме за допомогою звернулася до  місцевих поліцейських. 
 
Потерпіла зазначає, що  в мережі вона натрапила на оголошення про швидкий заробіток. У контактах побачила номер скайпу і вирішила зателефонувати.

Відповів чоловік й одразу, що називається, перейшов до справи: жінку на роботу взяв, великі заробітки пообіцяв, лише поставив умову – він має отримати доступ до її комп’ютера, бо так контролюватиме виконання поставлених завдань. Дніпрянка без вагань прийняла умови програми віддаленого доступу, а зловмисник став оперативно  нишпорити по папках, запевняючи, що таким чином чистить ПК від вірусів. Жінка надякуватися не могла добродію, й не змигнула оком, як той зайшов на її сторінку в Приват 24. На запитання для чого, незнайомець переконав, що має відкрити  валютний рахунок, адже зарплату вона отримуватиме в доларах. Наслідок сліпої довіри -  втрачені понад 37 тисяч гривень.
 
Поліцейські застерігають краян бути вкрай обережними і не довіряти незнайомцям. Відкривати доступ до власного комп’ютера, а тим більше встановлених на ньому додатків, пов’язаних з вашими фінансами – категорично заборонено. Адже пройдисвіти придумують все нові й нові способи видурити ваші гроші.

 

Додати коментар

Новые игры Alawar.